facebook instagram

Brak produktów w koszyku.

Marka Wild Flower

Mam na imię Agnieszka, markę Wild Flower założyłam w 2018 roku ale pierwsze projekty ujrzały światło dzienne w 2019 roku, dlatego ten rok znajdziesz rónież w logo marki.  Marka odzieżowa powstała z pasji do krawiectwa, ogromnej chęci zmiany oraz determinacji. Nazwa marki odzwierciedla moje przywiązanie do natury. To właśnie w jej otoczeniu czuję się najlepiej i tak naprawdę oddycham.

Projektuję w Zabrzu, natomiast szereg rzemieślniczej pracy wykonywany jest na terenie  Śląska. Zwracam dużą uwagę na jakość materiałów, dbam o to, aby ich skład był zarazem przyjazny dla skóry jak i komfortowy w użytkowaniu. Szukam nieoczywistej kobiecości i staram się te wszystkie aspekty połączyć w całość.

Zew natury wpisany jest w tę markę już w samej jej nazwie. Wild Flower nawiązuje do umiłowania przyrody. Jest stworzona dla kobiet, które uwielbiają leśne spacery, przechadzki w polu, górskie widoki, wiejskie szutry i barwy zachodzącego słońca. To odzież odszyta z szelestu spadających liści, podmuchów wiatru i szumu strumyka. Otul się tą delikatnością, zachwyć się drobiazgami, nabierz dystansu i odetnij się od wszystkiego, co zbędne.

Wild Flower to dosłownie dziki kwiat – ten, który wyrósł na skale i pomimo wszystkich przeciwności, trwa niezmiennie. Choć kruchy i wątły na zewnątrz – ma bardzo silne korzenie. Gdyby marka Wild Flower była kobietą, byłaby jak ten dziki kwiat: delikatna i subtelna w oczach otoczenia, choć wewnątrz niezwykle silna, śmiało wyrażająca swoje opinie i radząca sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Taka też jest nasza odzież, która wyraża całe spektrum kobiecej natury.

Nareszcie lubię, to co robię. Gdy projektuję, myślę o tym co sama chciałabym nosić i mieć w swojej szafie.  Mam nadzieję, że Ty również znajdziesz coś dla siebie w asortymencie Wild Flower 🙂