facebook instagram

Brak produktów w koszyku.

Stylowy dres damski na wiele okazji!

25 listopada, 2020

Kiedyś sama uważałam, że  dres nadaje się tylko do chodzenia po domu czy na siłownie. Dzisiaj pokaże Wam, jak damski dres można wykorzystać w różnych stylizacjach, które oprócz tego, że są wygodne równie świetnie wyglądają.

Dres damski ma wiele twarzy

Sama jeszcze jakiś czas temu, uważałam go tylko jako strój po domu. Aktualnie dres nie tylko wykorzystujemy w domowych pieleszach ale również na wyjście z koleżanką, na miasto czy szybkie zakupy. Co cenimy w dresach? Są wygodne i nie trzeba z nimi kombinować. Wykorzystujemy zarówno bluzę czy spodnie dresowe osobno lub ubieramy całe komplety dresowe. Poniżej pokaże Wam kilka ciekawych propozycji na wykorzystanie dresu damskiego.

  • Dres damski w połączeniu z koszulą wierzchnią, które szturmem podbiły serca i stale się w nich utrzymują
żródło:https://pl.pinterest.com/pin/706431891539065739/
  • Dres w połączeniu z marynarką, to bardzo ciekawy kontrast luzu z elegancją
  • Komplet dresowy w połączeniu z długim płaszczem
żródło:https://pl.pinterest.com/pin/366128644713218125/

Jak widać dres wpisuje się w uliczny szyk w wielu wydaniach. W sklepie https://wildflower.pl/bluzy/ znajdziecie komplet dresowy w pięknym odcieniu beżu/kawy z mlekiem o nazwie Caffe Latte. Dres jest miękki, mięsisty i bardzo wygodny. Odszyty jest z dresówki, która posiada certyfikat Oeko Tex Standard, co oznacza, że jest bezpieczna dla zdrowia. Takim dresem będziecie cieszyć się przez wiele sezonów.